UCC24612-2DBVR Texas Instruments SOT-23-5 Entegre Devre
70,30 TL
7,35 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC24612-2DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,30 USD + KDV
UCC24612-2DBVR, flyback uygulamalarında senkron doğrultma (sync rectifier) için kullanılan bir entegredir. 4V-28V giriş aralığında çalışır ve yüzey montaj SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) pakettedir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
UCC24612-2DBVR SYNC RECTIFIER FLYBACK
| Ürün Kodu | UCC24612-2DBVR |
| Applications | Adapters |
| Current - Supply | 4 A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input | 4V ~ 28V |
| Voltage - Supply | - |
UCC24612-2DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!