Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
UC3855BDW, SOIC-20 SMD Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 10.5V ~ 20V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-SOIC |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Current - Startup | 150 µA |
| Mod | Average Current |
| Parça Durumu | Active |