Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
UC3823ADW, SOIC-16W Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOIC |
| Function | Step-Up- Step-Up/Step-Down |
| Çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.4V ~ 22V |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Topoloji | Boost- Flyback- Forward Converter- Full-Bridge- Half-Bridge- Push-Pull |
| Frequency - Switching | 400kHz ~ 1MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | Current Limit- Frequency Control- Ramp- Soft Start |
| Maksimum İşlem Döngüsü | 100% |
| Clock Sync | No |
| Output Phases | 1 |
| Parça Durumu | Active |