Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
UC2854BDW, SOIC-16W Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-SOIC |
| Frequency - Switching | 80kHz ~ 120kHz |
| Current - Startup | 250 µA |
| Mod | Average Current |
| Parça Durumu | Active |