TPS78501QWDRBRQ1 Texas Instruments 8-SON (3x3) Entegre Devre
122,75 TL
12,84 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS78501QWDRBRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,28 USD + KDV
TPS78501QWDRBRQ1, Texas Instruments üretimi pozitif ayarlanabilir lineer LDO regülatör entegresidir. 1A çıkış akımı, 1.2V–5.5V ayarlanabilir çıkış aralığı ve 6V maksimum giriş gerilimi sunar. Enable kontrolü ile birlikte aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumalarına sahiptir, 8-SON (3x3) SMD pakettedir.
TPS78501QWDRBRQ1 IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SON
| Ürün Kodu | TPS78501QWDRBRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 40 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 60dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | 8-SON (3x3) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS78501QWDRBRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!