TPS75701KTTR Texas Instruments DDPAK/TO-263-5 Entegre Devre
778,99 TL
81,50 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS75701KTTR
Stok Adedi
0
Fiyat
14,45 USD + KDV
TPS75701KTTR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir pozitif lineer regülatör entegresidir. 3A çıkış akımı sağlar; giriş gerilimi maks. 5.5V, çıkış gerilimi 1.22V ile 5V aralığında ayarlanabilir. Enable ve Power Good pinleri ile aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumalarını destekler.
TPS75701KTTR IC REG LIN POS ADJ 3A DDPAK
| Ürün Kodu | TPS75701KTTR |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 3A |
| Current - Quiescent (Iq) | 200 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 62dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-5 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.22V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS75701KTTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!