TPS75501KTTT Texas Instruments TO-263-5 DDPAK Entegre Devre
630,73 TL
65,98 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS75501KTTT
Stok Adedi
0
Fiyat
11,70 USD + KDV
TPS75501KTTT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir pozitif lineer regülatör entegresidir. 1.22V–5V çıkış aralığı, 5.5V maksimum giriş gerilimi ve 5A çıkış akımı desteği sunar; Enable ve Power Good pinleri bulunur. TO-263-6 (D2PAK) kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve aşırı akım/sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumaları içerir.
TPS75501KTTT IC REG LIN POS ADJ 5A DDPAK
| Ürün Kodu | TPS75501KTTT |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 200 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Part Status | Obsolete |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-5 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.22V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS75501KTTT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!