TPS62140ARGTR Texas Instruments 16-VQFN (3x3) Entegre Devre
152,26 TL
15,93 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62140ARGTR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,82 USD + KDV
TPS62140ARGTR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı 2A senkron buck (step-down) regülatör entegresidir. 3V-17V giriş aralığında çalışır ve 0.9V-6V arası pozitif çıkış sağlar. 2.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 16-VFQFN exposed pad (16-VQFN 3x3) SMD pakettedir.
TPS62140ARGTR IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 16QFN
| Ürün Kodu | TPS62140ARGTR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.9V |
TPS62140ARGTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!