TPS61088RHLR Texas Instruments 20-VQFN (3.5x4.5) Entegre Devre
214,82 TL
22,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61088RHLR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,98 USD + KDV
TPS61088RHLR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir boost (step-up) DC-DC regülatör entegresidir. 2.7V-12V giriş aralığında çalışır, 4.5V-12.6V çıkış aralığı ve 10A çıkış akımı desteği sunar. 200kHz-2.2MHz anahtarlama frekansına sahip olup 20-VFQFN exposed pad (20-VQFN 3.5x4.5) SMD pakettedir.
TPS61088RHLR IC REG BOOST ADJ 10A 20VQFN
| Ürün Kodu | TPS61088RHLR |
| Current - Output | 10A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | 12.6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 4.5V |
TPS61088RHLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!