TPS61085DGKR Texas Instruments 8-VSSOP Boost Regülatör Entegre Devre
176,96 TL
18,51 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61085DGKR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,28 USD + KDV
TPS61085DGKR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V–6V giriş aralığında çalışır ve 2.8V–18.5V aralığında pozitif, ayarlanabilir çıkış sağlar; anahtarlama akımı 2A’dır. 650kHz veya 1.2MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 8-VSSOP SMD pakettedir.
TPS61085DGKR IC REG BOOST ADJ 2A 8VSSOP
| Ürün Kodu | TPS61085DGKR |
| Current - Output | 2A (Switch) |
| Frequency - Switching | 650kHz, 1.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 18.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.8V |
TPS61085DGKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!