TPS61085ATDGKTQ1 Texas Instruments 8-VSSOP Boost Entegre Devre
264,22 TL
27,64 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61085ATDGKTQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
4,90 USD + KDV
TPS61085ATDGKTQ1, Texas Instruments üretimi step-up (boost) DC-DC dönüştürücü entegredir. 2.3V–6V giriş aralığında çalışır ve ayarlanabilir pozitif çıkış ile 2.8V–18.5V aralığını destekler. 650kHz veya 1.2MHz anahtarlama frekansı ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TPS61085ATDGKTQ1 POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS61085ATDGKTQ1 |
| Current - Output | - |
| Frequency - Switching | 650kHz, 1.2MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 18.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.8V |
TPS61085ATDGKTQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!