TPS61015DGSR 10-VSSOP Boost Regülatör Entegre Devre
360,82 TL
37,75 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS61015DGSR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,69 USD + KDV
Texas Instruments TPS61015DGSR, 0.8V–3V girişten 3V sabit pozitif çıkış üreten step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 500kHz anahtarlama frekansı ve 1A anahtarlama akımı desteği sunar, senkron doğrultuculudur. SMD montaj için 10-VSSOP pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS61015DGSR IC REG BOOST 3V 1A 10VSSOP
| Ürün Kodu | TPS61015DGSR |
| Current - Output | 1A (Switch) |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 3V |
| Voltage - Input (Min) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
TPS61015DGSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!