TPS40195PWR Texas Instruments 16-TSSOP Buck Regülatör Kontrol Entegre Devre
245,80 TL
25,72 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40195PWR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,56 USD + KDV
TPS40195PWR, Texas Instruments üretimi buck (step-down) regülatör kontrol entegresidir ve 16-TSSOP SMD pakettedir. 4.5V-20V besleme aralığında çalışır, 100kHz-600kHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği sunar. Enable, soft start, power good, akım limiti ve frekans kontrol gibi özelliklere sahiptir.
TPS40195PWR IC REG CTRLR BUCK 16TSSOP
| Ürün Kodu | TPS40195PWR |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | 85% |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 600kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 20V |
TPS40195PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!