TL2575-33IKTTR 3.3V 1A Buck Regülatör TO-263-5 Entegre Devre
203,26 TL
21,26 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL2575-33IKTTR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,77 USD + KDV
Texas Instruments TL2575-33IKTTR, 4.75V-40V girişten 3.3V sabit çıkış veren 1A step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 52kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve yüzey montaj DDPAK/TO-263-5 (TO-263-6 uyumlu) kılıfta sunulur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
TL2575-33IKTTR IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
| Ürün Kodu | TL2575-33IKTTR |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Input (Min) | 4.75V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TL2575-33IKTTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!