TL074BCDT ST 14-SO Dörtlü JFET Op-Amp Entegre Devre
103,14 TL
10,79 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TL074BCDT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,89 USD + KDV
TL074BCDT, STMicroelectronics üretimi 14-SO kılıfta yüzey montaj dörtlü JFET girişli operasyonel yükselteç entegresidir. 3 MHz kazanç-bant genişliği ve 13 V/µs slew rate değerine sahiptir. 0°C ile 70°C aralığında çalışır ve tipik giriş ofset gerilimi 1 mV seviyesindedir.
TL074BCDT IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SO
| Ürün Kodu | TL074BCDT |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1.4mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 36 V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!