Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM833N DIP-8 Entegre Devre Hakkında
LM833N DIP-8 AUDIO 2 CIRCUIT 8MINI DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-Mini DIP |
| Current - Supply | 4mA |
| Çıkış Tipi | - |
| SR - Slew Rate | 7V/µs |
| Current - Input Bias | 300 nA |
| Current - Output / Channel | 37 mA |
| Gain Bandwidth Product | 15 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Input Offset | 300 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Amplifikatör Tipi | Audio |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |