Texas Instruments UCC2897APW 20-TSSOP Entegre Devre
249,68 TL
26,12 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2897APW
Stok Adedi
0
Fiyat
4,63 USD + KDV
UCC2897APW, flyback ve forward dönüştürücü topolojileri için step-up/step-down DC-DC kontrolör entegresidir. 8.5V-16V besleme aralığında çalışır, 250kHz anahtarlama frekansı ve %70 maksimum duty cycle sunar. Akım limiti, enable, soft start, senkron doğrultma ve clock senkronizasyon özelliklerini destekler.
UCC2897APW 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 20-TSSOP
| Ürün Kodu | UCC2897APW |
| Output Type | Transistor Driver |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Topology | Flyback, Forward Converter |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Phases | 1 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.5V ~ 16V |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Duty Cycle (Max) | 70% |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Clock Sync | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Control Features | Current Limit, Enable, Soft Start |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
UCC2897APW Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!