Texas Instruments UCC28730QDRQ1 7-SOIC Flyback Entegre Devre
136,48 TL
14,28 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC28730QDRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,53 USD + KDV
UCC28730QDRQ1, flyback topolojisi için offline anahtarlama kontrol entegresidir ve 7-SOIC SMD pakettedir. 32Hz–83kHz anahtarlama frekansı aralığında çalışır, 21V başlatma gerilimine ve 9V–35V besleme aralığına sahiptir. Akım sınırlama ve aşırı gerilim koruma özellikleri bulunur.
UCC28730QDRQ1 IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7SOIC
| Ürün Kodu | UCC28730QDRQ1 |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Voltage |
| Frequency - Switching | 32Hz ~ 83kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 7-SOIC |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 21 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9V ~ 35V |
UCC28730QDRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!