Texas Instruments UCC2809PTR-1 8-VSSOP Entegre Devre
408,97 TL
42,78 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC2809PTR-1
Stok Adedi
0
Fiyat
7,58 USD + KDV
UCC2809PTR-1, boost/flyback/forward topolojilerini destekleyen offline anahtarlamalı güç kaynağı kontrol entegresidir. 8V-19V besleme aralığında çalışır, 10V başlangıç gerilimine sahiptir ve 1MHz anahtarlama frekansına kadar kullanılabilir. Yüzey montaj için 8-VSSOP pakettedir; frekans kontrolü ve soft-start özellikleri bulunur.
UCC2809PTR-1 IC OFFLINE SW MULT TOP 8VSSOP
| Ürün Kodu | UCC2809PTR-1 |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start |
| Duty Cycle | 70% |
| Fault Protection | - |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Topology | Boost, Flyback, Forward |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 10 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8V ~ 19V |
UCC2809PTR-1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!