Texas Instruments TPS7A4701RGWR 20-VQFN (5x5) Entegre Devre
417,55 TL
43,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A4701RGWR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,74 USD + KDV
TPS7A4701RGWR, Texas Instruments üretimi pozitif ayarlanabilir lineer voltaj regülatörü entegresidir. 1A çıkış akımı sunar; giriş gerilimi 35V’a kadar, çıkış gerilimi 1.4V ile 34V aralığındadır. Enable pini, UVLO, aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları bulunur; 20-VQFN (5x5) SMD pakettedir.
TPS7A4701RGWR IC REG LINEAR POS ADJ 1A 20VQFN
| Ürün Kodu | TPS7A4701RGWR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 1 mA |
| Current - Supply (Max) | 6.1 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 78dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (5x5) |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | 34V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.4V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.45V @ 1A |
TPS7A4701RGWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!