Texas Instruments TPS51397ARJER 20-VQFN-HR (3x3) Entegre Devre
109,51 TL
11,46 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS51397ARJER
Stok Adedi
0
Fiyat
2,03 USD + KDV
TPS51397ARJER, 4.5V-24V giriş aralığında çalışan, senkron doğrultuculu 10A tek çıkışlı ayarlanabilir buck (step-down) dönüştürücüdür. 0.6V-5.5V çıkış aralığını destekler ve 500kHz/800kHz anahtarlama frekanslarında çalışır. SMD montaja uygundur ve 20-VFQFN exposed pad (20-VQFN-HR 3x3) pakettedir.
TPS51397ARJER 4.5-V TO 24-V INPUT, 10-A, SYNCH
| Ürün Kodu | TPS51397ARJER |
| Current - Output | 10A |
| Frequency - Switching | 500kHz, 800kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-VQFN-HR (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 24V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS51397ARJER Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!