Texas Instruments TPS40210DGQR 10-HVSSOP Entegre Devre
178,41 TL
18,66 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS40210DGQR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,31 USD + KDV
TPS40210DGQR, boost/flyback/SEPIC topolojilerini destekleyen çoklu topoloji anahtarlamalı regülatör kontrolörüdür. 4.5V–52V besleme aralığında çalışır ve 35kHz–1MHz anahtarlama frekansı sunar. Enable, frekans kontrolü, soft-start ve clock senkronizasyon özelliklerine sahiptir; SMD 10-HVSSOP (MSOP-10) kılıftadır.
TPS40210DGQR IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP
| Ürün Kodu | TPS40210DGQR |
| Clock Sync | Yes |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Frequency - Switching | 35kHz ~ 1MHz |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Serial Interfaces | - |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost, Flyback, SEPIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 52V |
TPS40210DGQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!