Texas Instruments TPL7407LAPWR 16-TSSOP Entegre Devre
44,91 TL
4,70 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPL7407LAPWR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,83 USD + KDV
TPL7407LAPWR, 7 çıkışlı N-kanal low-side güç sürücü entegresidir ve paralel arayüz ile CMOS giriş tipini destekler. 6.5V–30V besleme aralığında çalışır, yük gerilimi maksimum 30V ve kanal başına maksimum 500mA çıkış akımı sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır ve SMD 16-TSSOP kılıftadır.
TPL7407LAPWR IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 16TSSOP
| Ürün Kodu | TPL7407LAPWR |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Fault Protection | - |
| Features | - |
| Input Type | CMOS |
| Interface | Parallel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 7 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | - |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Voltage - Load | 30V (Max) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6.5V ~ 30V |
TPL7407LAPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!