Texas Instruments TLVH432BQDBZT SOT-23-3 Entegre Devre
120,47 TL
12,60 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLVH432BQDBZT
Stok Adedi
0
Fiyat
2,23 USD + KDV
TLVH432BQDBZT, shunt tip ayarlanabilir gerilim referansı entegresidir. 1.24 V referans ile 18 V’a kadar ayarlanabilir çıkış sağlar ve ±0.5% toleransa sahiptir. SOT-23-3 kılıfta, -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur.
TLVH432BQDBZT IC VREF SHUNT ADJ 0.5% SOT23-3
| Ürün Kodu | TLVH432BQDBZT |
| Current - Cathode | 100 µA |
| Current - Output | 70 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | - |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 18 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.24V |
TLVH432BQDBZT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!