Texas Instruments LMR50410YFQDBVRQ1 SOT-23-6 Entegre Devre
142,14 TL
14,87 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LMR50410YFQDBVRQ1
Stok Adedi
1
Fiyat
2,64 USD + KDV
LMR50410YFQDBVRQ1, Texas Instruments tarafından üretilen otomotiv uyumlu buck (step-down) DC-DC dönüştürücü entegredir. 4V-36V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 1V-28V çıkış sağlar ve 1A çıkış akımını destekler. 2.1MHz anahtarlama frekansı, senkron doğrultma ve -40°C ile 150°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
LMR50410YFQDBVRQ1 AUTOMOTIVE QUALIFIED SIMPLE SWIT
| Ürün Kodu | LMR50410YFQDBVRQ1 |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 2.1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1V |
LMR50410YFQDBVRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!