Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM53635MQRNLTQ1 22-VQFN Entegre Devre
LM53635MQRNLTQ1
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM53635MQRNLTQ1 22-VQFN Entegre Devre Hakkında
LM53635MQRNLTQ1, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir çıkışlı buck (step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 3.9V–36V giriş aralığında çalışır, 3.3V–10V arası çıkış verebilir ve 3.5A çıkış akımı destekler. 2.1MHz anahtarlama frekansına sahip olup 22-VQFN-HR (5x4) SMD pakettedir.
LM53635MQRNLTQ1 IC REG BUCK ADJ 3.5A 22VQFN
| Ürün Kodu | LM53635MQRNLTQ1 |
| Current - Output | 3.5A |
| Frequency - Switching | 2.1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 22-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 22-VQFN-HR (5x4) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 3.9V |
| Voltage - Output (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
LM53635MQRNLTQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.