Texas Instruments LM25018MR/NOPB 8-SO PowerPad Entegre Devre
246,32 TL
25,77 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM25018MR/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
4,57 USD + KDV
LM25018MR/NOPB, 7.5V-48V giriş aralığında çalışan ayarlanabilir buck (step-down) regülatör entegresidir. Tek çıkışlı yapıda 1.225V-40V arası çıkış gerilimi sağlar ve 325mA çıkış akımını destekler. 1MHz’e kadar anahtarlama frekansı, senkron doğrultma ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
LM25018MR/NOPB IC REG BUCK ADJ 325MA 8SOPWR
| Ürün Kodu | LM25018MR/NOPB |
| Current - Output | 325mA |
| Frequency - Switching | Up to 1MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO PowerPad |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 48V |
| Voltage - Input (Min) | 7.5V |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V |
LM25018MR/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!