Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TDA7268 PDIP-16 Entegre Devre Hakkında
TDA7268 PDIP-16 Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 16-PowerDIP |
| Tip | Class AB |
| Çıkış Tipi | 2-Channel (Stereo) |
| Features | Depop Short-Circuit and Thermal Protection Standby |
| Max Output Power x Channels @ Load | 2W x 2 @ 8Ohm |