STR3A462HDL 8-DIP (7.62mm) Entegre Devre
309,31 TL
32,36 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STR3A462HDL
Stok Adedi
0
Fiyat
5,74 USD + KDV
STR3A462HDL, flyback topolojili offline dönüştürücü entegresidir ve 8-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta, through-hole montaja uygundur. 100kHz anahtarlama frekansı, 700V breakdown gerilimi ve dahili anahtar içerir. -40°C ile 125°C aralığında çalışır; akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları bulunur.
STR3A462HDL 8-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Flyback Topology 100kHz 8-DIP
| Ürün Kodu | STR3A462HDL |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Duty Cycle | 80% |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Output Isolation | Isolated |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 15V ~ 32V |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Control Features | Soft Start |
| Power (Watts) | 42 W |
STR3A462HDL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!