STR-A6151 8-DIP (0.300'', 7.62mm) 7 Lead Entegre Devre
85,61 TL
8,96 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STR-A6151
Stok Adedi
0
Fiyat
1,59 USD + KDV
Sanken STR-A6151, offline flyback topolojili, dahili anahtarlama elemanı içeren izole güç dönüştürücü entegresidir. 650V breakdown gerilimi, 10V-35V besleme aralığı ve 15W güç değeri ile through-hole 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 lead kılıfta sunulur. Akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları bulunur.
STR-A6151 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Flyback Topology 8-DIP
| Ürün Kodu | STR-A6151 |
| Packaging | Bulk |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C (TA) |
| Duty Cycle | - |
| Frequency - Switching | - |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Output Isolation | Isolated |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 35V |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Voltage - Start Up | 17.5 V |
| Control Features | - |
| Power (Watts) | 15 W |
STR-A6151 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!