STR-A6069H 8-DIP (7.62mm) Entegre Devre
149,41 TL
15,63 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
STR-A6069H
Stok Adedi
0
Fiyat
2,77 USD + KDV
STR-A6069H, flyback topolojili offline dönüştürücü entegresidir ve 100kHz anahtarlama frekansında çalışır. 700V breakdown değerine sahip dahili anahtar içerir, izole çıkış uygulamalarına uygundur. Through Hole montaj için 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 bacaklı kılıftadır.
STR-A6069H 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Flyback Topology 100kHz 8-DIP
| Ürün Kodu | STR-A6069H |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C (TA) |
| Duty Cycle | 83% |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Output Isolation | Isolated |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.1V ~ 32V |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Voltage - Start Up | 15.3 V |
| Control Features | - |
| Power (Watts) | 30 W |
STR-A6069H Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!