SP2526A-2EN-L/TR 8-SOIC USB Güç Anahtarı Entegre Devre
75,63 TL
7,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SP2526A-2EN-L/TR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,40 USD + KDV
MaxLinear SP2526A-2EN-L/TR, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta USB güç anahtarı/sürücü entegresidir. 1:2 çıkış oranına sahip N-Channel high-side yapıdadır ve 3V-5.5V yük geriliminde kanal başına 600mA’e kadar akım sağlar. Sabit akım sınırlama, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları ile durum bayrağı (status flag) özelliği bulunur.
SP2526A-2EN-L/TR 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Power Switch/Driver 1:2 N-Channel 600mA 8-SOIC
| Ürün Kodu | SP2526A-2EN-L/TR |
| Switch Type | USB Switch |
| Number of Outputs | 2 |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | On/Off |
| Voltage - Load | 3V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Current - Output (Max) | 600mA |
| Rds On (Typ) | 110mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | Status Flag |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!