RT9069-C0GB Richtek SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) Entegre Devre
45,60 TL
4,77 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
RT9069-C0GB
Stok Adedi
0
Fiyat
0,85 USD + KDV
RT9069-C0GB, Richtek USA Inc. üretimi sabit 12V çıkışlı, pozitif tek çıkışlı lineer voltaj regülatör entegresidir. 36V’a kadar giriş gerilimi destekler ve 200mA çıkış akımı sağlar. SOT-23-5 (SC-74A, SOT-753) SMD kılıftadır, enable pini ve aşırı akım/aşırı sıcaklık korumaları bulunur.
RT9069-C0GB SC-74A, SOT-753 kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA SOT-23-5
| Ürün Kodu | RT9069-C0GB |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output | 200mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Quiescent (Iq) | 3.5 µA |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Number of Regulators | 1 |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Control Features | Enable |
| PSRR | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.36V @ 10mA |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Current - Supply (Max) | 5 µA |
RT9069-C0GB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!