RS3236-ADJ8YF5 Runic SOT-23-5 Ayarlanabilir LDO Entegre Devre
RS3236-ADJ8YF5, Runic Technology üretimi pozitif ayarlanabilir lineer regülatör (LDO) entegresidir. 0.81V ile 6.6V aralığında ayarlanabilir çıkış sunar, 500mA çıkış akımını destekler ve maksimum 7.5V giriş gerilimi ile çalışır. Enable kontrol girişi, aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları bulunur; SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir.
RS3236-ADJ8YF5 IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-5
| Ürün Kodu | RS3236-ADJ8YF5 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 40 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 74dB ~ 70dB (217Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 7.5V |
| Voltage - Output (Max) | 6.6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.81V |
| Voltage Dropout (Max) | - |