MC7905CTG onsemi TO-220-3 -5V 1A Regülatör Entegre Devre
48,48 TL
5,07 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC7905CTG
Stok Adedi
1
Fiyat
0,90 USD + KDV
MC7905CTG, onsemi üretimi TO-220-3 kılıfta negatif sabit -5V çıkış veren 1A lineer voltaj regülatörüdür. Maksimum -35V giriş gerilimi ile çalışır ve aşırı akım ile aşırı sıcaklık korumalarına sahiptir. Through-hole montaj için uygundur.
MC7905CTG TO-220-3 kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output 1A TO-220
| Ürün Kodu | MC7905CTG |
| Output Configuration | Negative |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Voltage - Input (Max) | -35V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage Dropout (Max) | 1.3V @ 1A (Typ) |
| Current - Output | 1A |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Control Features | - |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Supplier Device Package | TO-220 |
MC7905CTG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!