Görsel mevcut değil
LT1761ES5-BYP#TRMPBF TSOT-23-5 100mA Ayarlanabilir LDO Entegre Devre
LT1761ES5-BYP#TRMPBF
- Üretici
- Linear Technology
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LT1761ES5-BYP#TRMPBF TSOT-23-5 100mA Ayarlanabilir LDO Entegre Devre Hakkında
Linear Technology LT1761ES5-BYP#TRMPBF, pozitif çıkışlı ayarlanabilir LDO lineer regülatör entegresidir ve 100mA çıkış akımı sağlar. Maksimum 20V girişe uygundur, 100mA’de tipik 0.45V gerilim düşümü ve 120Hz’de 65dB PSRR değerine sahiptir. Enable pini ile kontrol edilebilir; aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları bulunur.
LT1761ES5-BYP#TRMPBF Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA TSOT-23-5
| Ürün Kodu | LT1761ES5-BYP#TRMPBF |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Ürün Durumu | Active |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Düzenleyici Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 20V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 1.22V |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 20V |
| Gerilim Düşümü (Maks) | 0.45V @ 100mA |
| Akım - Çıkış | 100mA |
| PSRR | 65dB (120Hz) |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Koruma Özellikleri | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Tedarikçi Paketleme | TSOT-23-5 |
LT1761ES5-BYP#TRMPBF Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.