LMR51610XFDBVR SOT-23-6 Buck Regülatör Entegre Devre
115,81 TL
12,12 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LMR51610XFDBVR
Stok Adedi
1
Fiyat
2,15 USD + KDV
Texas Instruments LMR51610XFDBVR, SOT-23-6 kılıfta step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 4V-65V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir 0.8V-28V çıkış ve 1A çıkış akımı sağlar. 400kHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği bulunur.
LMR51610XFDBVR SOT-23-6 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 1A SOT-23-6
| Ürün Kodu | LMR51610XFDBVR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Input (Max) | 65V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Voltage - Output (Max) | 28V |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 400kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
LMR51610XFDBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!