Görsel mevcut değil
LM74502DDFR TSOT-23-8 N+1 ORing Kontrol Entegre Devre
LM74502DDFR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM74502DDFR TSOT-23-8 N+1 ORing Kontrol Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM74502DDFR, 3.2V ile 65V aralığında çalışan N+1 ORing kontrolör entegresidir. Harici N-kanal MOSFET ile kullanılır, 45 µA besleme akımı ve 2 µs açılma / 75 µs kapanma gecikme sürelerine sahiptir. TSOT-23-8 (SOT-23-8) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
LM74502DDFR 3.2-V TO 65-V INDUSTRIAL RPP CON
| Ürün Kodu | LM74502DDFR |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output (Max) | 2.37A |
| Current - Supply | 45 µA |
| Delay Time - OFF | 75 µs |
| Delay Time - ON | 2 µs |
| FET Type | N-Channel |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Package / Case | SOT-23-8 |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Supplier Device Package | TSOT-23-8 |
| Type | N+1 ORing Controller |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 65V |
LM74502DDFR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.