LM4041DEM3-ADJ SOT-23-3 Ayarlanabilir Referans Entegre Devre
110,96 TL
11,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LM4041DEM3-ADJ
Stok Adedi
1
Fiyat
2,07 USD + KDV
Texas Instruments LM4041DEM3-ADJ, shunt tip ayarlanabilir gerilim referansı entegresidir ve SOT-23-3 kılıfta sunulur. 1.233 V minimum referans değeri ile 10 V’a kadar ayarlanabilir çıkış sağlar, toleransı ±1%’tir. -40°C ile 125°C çalışma aralığını destekler.
LM4041DEM3-ADJ IC VREF SHUNT ADJ 1% SOT23-3
| Ürün Kodu | LM4041DEM3-ADJ |
| Current - Cathode | 73 µA |
| Current - Output | 12 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 20µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Not For New Designs |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | 150ppm/°C |
| Tolerance | ±1% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | 10 V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.233V |
LM4041DEM3-ADJ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!