Görsel mevcut değil
LM27761DSGR Texas Instruments 8-WSON(2x2) Entegre Devre
LM27761DSGR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM27761DSGR Texas Instruments 8-WSON(2x2) Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM27761DSGR, şarj pompası topolojili ayarlanabilir negatif çıkışlı step-up/step-down regülatör entegresidir. 2.7V-5.5V giriş aralığında çalışır, -1.5V ile -5V arasında çıkış verebilir ve 250mA çıkış akımını destekler. 2MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 8-WSON (2x2) SMD pakettedir.
LM27761DSGR IC REG CHARGE PUMP ADJ 8WSON
| Ürün Kodu | LM27761DSGR |
| Current - Output | 250mA |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Negative |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (2x2) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | -5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -1.5V |
LM27761DSGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.