3PEAK TPB4056A20-ES1R 8-SOIC EP Entegre Devre
36,38 TL
3,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPB4056A20-ES1R
Stok Adedi
0
Fiyat
0,67 USD + KDV
TPB4056A20-ES1R, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarj entegresidir ve 8-SOIC (Exposed Pad) kılıftadır. Maksimum 1A şarj akımı sunar; akım ve voltaj ayarlanabilir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve aşırı voltaj korumaları bulunur, çalışma aralığı -40°C ile 85°C’dir.
TPB4056A20-ES1R 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Charger IC Lithium Ion/Polymer 8-ESOP
| Ürün Kodu | TPB4056A20-ES1R |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Number of Cells | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Interface | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Supplier Device Package | 8-ESOP |
| Charge Current - Max | 1A |
| Programmable Features | Current, Voltage |
| Fault Protection | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Voltage - Supply (Max) | 26.5V |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Grade | - |
| Qualification | - |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!