Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
VN7003ALHTR OctaPAK 7+1 Yük Anahtarı Entegre Devre
VN7003ALHTR
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
VN7003ALHTR OctaPAK 7+1 Yük Anahtarı Entegre Devre Hakkında
STMicroelectronics VN7003ALHTR, 4V-28V aralığında çalışan N-kanal high-side güç anahtarı entegresidir ve maksimum 80A çıkış akımı destekler. Sabit akım sınırlama, açık yük algılama, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve UVLO korumaları ile otomatik yeniden başlatma özelliği bulunur. SMD montaj için OctaPAK (7 bacak + tab) kılıftadır.
VN7003ALHTR IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 OCTAPAK
| Ürün Kodu | VN7003ALHTR |
| Current - Output (Max) | 80A |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO |
| Features | Auto Restart |
| Input Type | Non-Inverting |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Package / Case | OctaPAK (7 leads + Tab) |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 3.5mOhm |
| Supplier Device Package | OctaPAK 7+1 |
| Switch Type | General Purpose |
| Voltage - Load | 4V ~ 28V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |