TLV2764IN Texas Instruments 14-PDIP Dörtlü Op-Amp Entegre Devre
446,19 TL
46,68 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TLV2764IN
Stok Adedi
0
Fiyat
8,18 USD + KDV
TLV2764IN, Texas Instruments üretimi 4 kanallı genel amaçlı op-amp entegresidir ve 14-PDIP (DIP-14) kılıfta sunulur. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir, 1.8 V ile 3.6 V besleme aralığında çalışır. 500 kHz kazanç bant genişliği, 0.23 V/µs slew rate ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TLV2764IN IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14DIP
| Ürün Kodu | TLV2764IN |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 3 pA |
| Current - Output / Channel | 10.2 mA |
| Current - Supply | 20µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 500 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.23V/µs |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 550 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
TLV2764IN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!