Texas Instruments SN74LV04ANSR 14-SO 6 Kanal İnvertör Entegre Devre
56,34 TL
5,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SN74LV04ANSR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,05 USD + KDV
SN74LV04ANSR, Texas Instruments üretimi 6 kanallı invertör (NOT) lojik entegresidir ve 14-SO (SOP) SMD pakettedir. 2V–5.5V besleme aralığında çalışır, çıkış akımı 12mA seviyesindedir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
SN74LV04ANSR IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP
| Ürün Kodu | SN74LV04ANSR |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Current - Quiescent (Max) | 20 µA |
| Features | - |
| Logic Level - High | 1.5V |
| Logic Level - Low | 0.5V |
| Logic Type | Inverter |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 7.5ns @ 5V, 50pF |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 6 |
| Number of Inputs | 6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SO |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
SN74LV04ANSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!