Texas Instruments LMH6554LE/NOPB 14-UQFN Entegre Devre
840,38 TL
87,92 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
LMH6554LE/NOPB
Stok Adedi
1
Fiyat
15,38 USD + KDV
LMH6554LE/NOPB, Texas Instruments üretimi akım geri beslemeli (CFA) tek kanallı op-amp entegresidir. 2.8 GHz -3 dB bant genişliği ve 6200 V/µs slew rate değerine sahiptir, diferansiyel çıkış verir. 14-UQFN (2.5x2.5 mm) SMD pakettedir ve 4.7 V–5.25 V besleme aralığında -40°C ile 125°C arasında çalışır.
LMH6554LE/NOPB IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 14UQFN
| Ürün Kodu | LMH6554LE/NOPB |
| -3db Bandwidth | 2.8 GHz |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Current - Input Bias | 1 µA |
| Current - Output / Channel | 150 mA |
| Current - Supply | 52mA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Differential |
| Package / Case | 14-UFQFN |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 6200V/µs |
| Supplier Device Package | 14-UQFN (2.5x2.5) |
| Voltage - Input Offset | 6.5 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.7 V |
LMH6554LE/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!