Texas Instruments LM393PW 8-TSSOP Çift Komparatör Entegre Devre
LM393PW, Texas Instruments üretimi 8-TSSOP (4.40mm) kılıfta çift (2 elemanlı) genel amaçlı komparatör entegresidir. Open-collector ve rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir; 2V–36V tek besleme veya ±1V–18V çift besleme aralığında çalışır. SMD montaj için uygundur ve çalışma sıcaklık aralığı 0°C ile 70°C arasındadır.
LM393PW 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. Comparator Standard (General Purpose) Open-Collector, Rail-to-Rail 8-TSSOP
| Ürün Kodu | LM393PW |
| Type | Standard (General Purpose) |
| Number of Elements | 2 |
| Output Type | Open-Collector, Rail-to-Rail |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 30V |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Current - Quiescent (Max) | 2.5mA |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Hysteresis | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
LM393PW Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.