Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM317DCYR SOT-223-4 Ayarlanabilir Regülatör Entegre Devre
LM317DCYR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM317DCYR SOT-223-4 Ayarlanabilir Regülatör Entegre Devre Hakkında
LM317DCYR, Texas Instruments üretimi pozitif ayarlanabilir lineer voltaj regülatörüdür ve 1.5A çıkış akımı sağlar. Maksimum 40V giriş, 1.25V–37V aralığında ayarlanabilir çıkış desteği sunar. SOT-223-4 (TO-261-4) SMD pakettedir ve aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir.
LM317DCYR IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-4
| Ürün Kodu | LM317DCYR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 64dB ~ 57dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-4 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
LM317DCYR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.