ST1S14PHR 8-HSOP 3A Ayarlanabilir Buck Regülatör Entegre Devre
163,14 TL
17,07 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
ST1S14PHR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,03 USD + KDV
STMicroelectronics ST1S14PHR, 5.5V-48V giriş aralığında çalışan, ayarlanabilir çıkışlı step-down (buck) DC-DC regülatör entegresidir. Tek çıkışta 3A akım sağlar ve 850kHz anahtarlama frekansına sahiptir. SMD montaja uygun 8-HSOP pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
ST1S14PHR IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8HSOP
| Ürün Kodu | ST1S14PHR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 850kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-HSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 48V |
| Voltage - Input (Min) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 43.2V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.22V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!