Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
OPA344NA/250 (OPA344NA, OPA344, B44) SOT-23-5 Entegre Devre
OPA344NA/250
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
OPA344NA/250 (OPA344NA, OPA344, B44) SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
OPA344NA/250 (OPA344NA, OPA344, B44) SOT-23-5 OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5 Entegre Devre
| Kılıf | SC-74A |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | SOT-23-5 |
| Current - Supply | 150µA |
| Çıkış Tipi | Rail-to-Rail |
| SR - Slew Rate | 0.8V/µs |
| Current - Input Bias | 0.2 pA |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| -3db Bant Genişliği | - |
| Product Category | Linear - Amplifiers - Instrumentation |
| Buffer Amps | 1 |
| SOT-753 | 1 |