onsemi MC7915CD2TR4G D2PAK-3 -15V 1A Entegre Devre
51,86 TL
5,43 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MC7915CD2TR4G
Stok Adedi
1
Fiyat
0,96 USD + KDV
MC7915CD2TR4G, onsemi üretimi sabit -15V çıkışlı, 1A lineer negatif voltaj regülatörüdür. D2PAK-3 (TO-263-3) SMD kılıfta sunulur ve -35V maksimum giriş gerilimini destekler. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumasına sahiptir, çalışma sıcaklığı aralığı 0°C ile 125°C arasındadır.
MC7915CD2TR4G IC REG LINEAR -15V 1A D2PAK
| Ürün Kodu | MC7915CD2TR4G |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Negative |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | D2PAK-3 |
| Voltage - Input (Max) | -35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -15V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.3V @ 1A (Typ) |
MC7915CD2TR4G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!